Hakkımızda

2010 yılında kurulan Aquamotor, deneyimli ve uzman kadrosu ile İstanbul ‘da, Pendik, Güzelyalı ve Tuzla olmak üzere 3 ayrı lokasyonda Satış, İkinci El Satış, Servis, Bakım ve Onarım hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz Aquador, Axopar, Sessa Marine, Key Largo ve Smartliner markalarının Türkiye Distribütörü, Evinrude, Tohatsu, Mercury, Yamaha markalarının yetkili satıcısı ve yetkili servisi, Sea-Doo ve Northstar markalarının ise bölge satış temsilcisi ve yetkili servisidir.

2014 yılında şirketimiz dünyaca ünlü Axopar markasının satış temsilciliğini almıştır.

2019 yılında şirketimiz Fransız menşei Smartliner markasının satış temsilciliğini almıştır.

2019 yılında ayrıca 2. el tekne satış bölümü kurulmuştur

2020 yılında ise şirketimiz Sessa Marine ile bir distribütörlük anlaşması yaparak, Sessa ve Key Largo markalarının satış temsilciliğini almıştır

2023 yılında şirketimiz Finlandiya ‘da üretilen ve Nimbus Grubu ‘na bağlı Aquador markasının satış temsilciliğini almıştır.

Türkiye distribütörü olduğumuz markalardan;

Axopar, harika denizciliğinin yanında, Finlandiya standartlarına göre üretilmiş olması nedeni ile parlayan bir Dünya markasıdır.

Aquador yine bir Finlandiya markası olup, Nimbus Grup altında çok denizci ve kaliteli tekneler üretmektedir.

Sessa Marine İtalya’da 1958 yılında kurulmuş olan fabrikasıyla çok köklü ve kaliteli bir marka olup, Dünya’da yüzlerce teknesi denizlerde dolaşmaktadır.

Key Largo, Sessa Marine bünyesinde olup, Dünya’nın seçilmiş en kaliteli malzemeleriyle 24 – 40 feet arası içten ve dıştan takma tekneler üretmektedir.

Smartliner bir Fransız markası olup, kullanışlı ve optimum fiyatlı tekneler üretmektedir.

Müşteri Yorumları

Türkiye'ye ilk gelecek olan Axopar 37 'yi sipariş ettim. O zamandan beri 5 tekne alışverişi yaptığımız ve zaman içerisinde hem ortaklarını, hem de çalışanlarını tanıdığım Aquamotor firması bana her konuda eksiksiz bir hizmet verdi ve vermeye devam ediyor. Gerek servis gerekse satış hizmetleri ile Aquamotor ile çalışmaktan çok mutluyum. Teşekkürler..

Haldun Müsellimoğlu
Haldun MüsellimoğluKadıköy, İstanbul

Ben yıllar önce teknemdeki dıştan takma motorlar için tavsiye üzerine geldiğim Aquamotor'dan gerek servis gerekse markaları
konusunda çok memnun kaldım. Dostluklar geliştirdim. Samimiyet ve hizmetleriniz için çok teşekkürler.

Murat Okutan
Murat OkutanBodrum, Muğla

Marka değerleri, ürün kalitesi ve servis güvencesiyle, ilk tanıştığım günden beri denizlerde mutlu olmamı sağlayan firma, teşekkürler...

Semih Fatsalı
Semih Fatsalı