Neden Aquamotor EL 2

AQUADOR, AXOPAR, KEY LARGO, NORTHSTAR, SEA-DOO JETSKI, SESSA MARINE, SMARTLINER markalarının satış ve servis işlemlerinin yanı sıra, yıllardır tanıdığımız, geçmişini bildiğimiz ve servis verdiğimiz teknelerin 2. el satış işlemlerine destek oluyoruz. Böylelikle daha güvenilir tekneleri sistemimize alarak hem alıcıya, hem de satıcıya zaman kaybettirmiyoruz.

Teknenin, tanıtım aşamasından teslimatına kadar olan her aşamada, profesyonel satış ve satış sonrası ekibimiz size eşlik ediyor ve merak ettiğiniz her konuda sizi bilgilendiriyor.

Doğru Ürün
Doğru Fiyat
Güvenle Al-Sat
Keyfini Sür

ALICI’NIN FAYDALARI

Doğru Fiyat ; Sahip olmak istediğiniz ikinci el tekneyi “doğru fiyat” ile satın almanızı ve yine değer kaybetmeden satmanızı sağlıyoruz.
Sunum ; Sahip olmak istediğiniz tekneyi, temiz ve düzgün bir biçimde, istediğiniz saat aralıklarında size gösteriyor ve alım öncesinde karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.
Sözleşme ; Almak istediğiniz tekne ile ilgili tüm detayları içeren bir sözleşme yapıyoruz.
Kapora ; Alım öncesinde kapora yatırıyor ve almak istediğiniz tekneyi bağlamış oluyorsunuz.
Deniz Testi ; Kapora sonrasında almak istediğiniz tekne ile deniz testi yapmanıza olanak tanıyoruz, ve bu deniz testi esnasında satış ekibimiz de size eşlik ediyor.
Tekneyi Karaya Almak ; Teknenin karaya alınması ve kontrolü esnasında uzman satış ekibimiz şize eşlik ediyor.
Survey ; Tekne alımınız öncesinde, bağımsız bir survey getirerek tekneyi tüm ayrıntıları ile kontrol etme hakkı veriyoruz.
Alım Satım ; Size yıllardır çalıştığımız ve güvendiğimiz aracı firmalar ile birlikte hizmet veriyor, ödeme ve satın alım işleminin aynı anda ve güvenle yapılmasını sağlıyoruz
Bakım ; Yine bizim tarafımızdan yada iş ortaklarımız tarafından teknenizin tüm bakım ve onarımlarını yapabilmeniz için sizi doğru kişilere yönlendiriyoruz.
Evraklar ; Tekne ruhsatı, telsiz ruhsatı ve gereken tüm alım ile ilgili evrakları takip ederek, belgelerin size zamanında ve eksiksiz olarak ulaştırılmasını sağlıyoruz.
Teslimat ; Size veya kaptanınıza teknenin ana detaylarını anlatıyor ve teknenizi tanıyarak almanıza olanak sağlıyoruz.

Tüm işlemler sonrasında gerek sigorta, gerek nakliye ve aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızda sizi yönlendiriyor ve bir dahaki tekne alımınıza kadar, siz istediğiniz sürece bir telefon kadar uzağınızda bulunuyoruz

SATICI’NIN FAYDALARI

Fiyat ; Gerekli fiyat ve pazar araştırmalarını yaparak sizi yönlendiriyor, satmak istediğiniz tekneyi doğru fiyat ile satmanızı sağlıyoruz
Sunum ; Satmak istediğiniz tekneyi, temiz ve düzgün bir biçimde satmanızı sağlıyor, alıcıya nasıl beğendireceğinizi anlatıyoruz.
Sözleşme ; Satmak istediğiniz tekne ile ilgili tüm detayları içeren bir sözleşme yapıyoruz.
Kapora ; Satım öncesinde adınıza kapora alıyor ve eğer alıcı alımdan keyfi vazgeçmek isterse sizi buna karşı koruyoruz.
Deniz Testi ; Kapora aldıktan sonra satmak istediğiniz teknenin deniz testi yapılmasını sağlıyor, çok defa deniz testi yapılmasına izin vermiyoruz
Alım Satım ; Size yıllardır çalıştığımız ve güvendiğimiz aracı firmalar ile birlikte hizmet veriyor, ödeme ve satışın aynı anda ve güvenle yapılmasını ve tabi ki paranın hesabınıza eksiksiz geçmesini sağlıyoruz.
Evraklar ; Gereken tüm satış ile ilgili evrakların size zamanında eksiksiz ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Tüm işlemler sonrasında yeni alım yapmak istediğinizde ve aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızda size doğru bilgi veriyor ve sadece bir telefon kadar uzağınızda bulunuyoruz.